Розділи сайту

  • Prev

17 травня 2019 року

Щороку Міністерство юстиції України проводить Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «Я МАЮ ПРАВО!», приурочений до Дня захисту дітей.

Координаційна рада молодих юристів при ГТУЮ у Полтавській області спільно з #ЮстиціяПолтавщини провела регіональний етап конкурсу шкільних малюнків, в якому взяли участь учні та студенти закладів освіти Полтави та області віком від 6 до 18 років. Наші учні традиційно стали учасниками конкурсу. Олешко Кристина та Смаль Юлія представили свої роботи на суд журі. Цього року на регіональному рівні 2 перемоги отримала Ю.Смаль. Її робота " Ми маємо право на безпечний інтернет" та мем "Бабуся не загодовує, вона реалізовує наше право на повноцінне харчування" отримали призові місця. Малюнки будуть направлені до Міністерства юстиції для участі у Всеукраїнському етапі конкурсу. Ми впевнені, що перемоги Олешко Кристини ще попереду, адже вона дуже наполеглива і старанна дівчинка! От такі у нас радісні новини.

Сьогодні у Розбишівській ЗОШ відбулися загальношкільні батьківські збори, на яких адміністрація закладу звітувала про роботу школи у 2018-2019 н.р. та спільними зусиллями батьків та педколективу розроблялася стратегія змін на 2019-2020 н.р. Використовуючи метод "світове кафе", присутні назвали позитивні та негативні моменти в роботі закладу та розробили ряд заходів з метою змін на краще. Дякуємо батькам, які знайшли час та виявили зацікавленість в тому, щоб зробити освітній процес цікавішим та результативнішим. Віримо, що колективно розроблену історію змін буде реалізовано, а попереду багато цікавої роботи, з якою ми РАЗОМ впораємося.

Super User

About:

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…