Офіційний сайт Розбишівської гімназії Сергіївської сільської ради Полтавської області

Розділи сайту

  • Prev

 

Super User

Super User

Шановні учасники освітнього процесу! Інформуємо вас, що проєкт «Офіцер безпеки» передбачає присутність офіцера поліції у кожній школі, який відповідатиме за безпеку учасників освітнього процесу.

Мета проєкту – всі заклади загальної середньої освіти під охороною поліції. Адже ми за безпечне освітнє середовище.

Реалізацію вказаного проєкту заплановано в декілька етапів протягом 2024 – 2025 років.

Коротко про проєкт:Усі школи в Україні будуть поступово охоплені охороною поліцейськими (поліція охорони), які будуть забезпечені спеціальними засобами та екіпіруванням, в т.ч. металодетекторами, бодікамерами та планшетами та будуть здійснювати охорону шкіл протягом навчального дня.

До повноважень поліцейських буде входити: перепускний режим, комунікація з екстреними службами, виклик поліції та особисте реагування на правопорушення, їх припинення, затримання правопорушників, профілактичні бесіди з дітьми тощо як в самому закладі освіти, так і на його території. Це буде один єдиний поліцейський, який на постійній основі буде нести службу в одному і тому ж закладі освіти.

Фінансування: Поліцейський буде залучений до охорони на підставі Договору з Поліцією охорони за власні кошти засновника закладу освіти або у випадку відсутності таких коштів шляхом фінансування, виділеного в якості субвенції від держави. Усі витрати на навчання та екіпірування бере на себе Національна поліція.

З метою впровадження проєкту «Офіцер безпеки» протягом 2024-2025 років щодо забезпечення безпечного освітнього середовища та покращення стану охорони закладів освіти, зокрема із залученням ресурсу поліції охорони, які здійснюватимуть охорону шкіл протягом навчального року, просимо пройти опитування щодо «Офіцера безпеки» працівників закладів освіти, батьків за посиланням (натисніть на кнопку "Опитування"): 

Харківський національний університет внутрішніх справ запрошує на навчання

Друзі! Інформуємо вас, що Департамент кіберполіції Національної поліції України в Полтавській області здійснює профорієнтаційні заходи з метою донесення інформації абітурієнтам про імідж отримання диплому випускника Харківського національного університету внутрішніх справ та ознайомлення з можливостями вступу.

 Презентацію про діяльність кіберполіції в період повномасштабної війни можна переглянути за посиланням (натисніть зображення):                                               
 
 
 
          

Екосистема «MRIYA»

          Екосистема «МРІЯ» створена для об’єднання проєктів, які розроблені у синергії Кіберполіції України та волонтерів. Ключова ідея проєкту була втілена у порталі stopdrugs який об’єднав проактивних громадян у напрямку боротьби з телеграм-каналами, що забезпечували продаж та розповсюдження наркотиків в мережі Інтернет. Переосмислення проєкту відбулося через декілька днів після відкритого вторгнення 24.02.2022 російських військ на територію України. Стало зрозуміло, що війна розв’язана проти України здійснюється у тому числі у медіа просторі.

          Необхідність підтримки наших військових, простих громадян, а також протидіяти кремлівським медіа-пропагандистам та поширювати правдиву інформацію в мережі була критично необхідною. Тому бот stopdrugs було переформатовано та розгорнуто роботу на протидію фейковим та проросійським ресурсам у мережі Інтернет.

          Розробники та ідейні вдохновителі ідеї «МРІЯ» з Кіберполіції України, а також велика кількість небайдужих громадян перетворили проект MRIYA у сильну ініціативу протидії російським окупантам в медіа-просторі.

На сьогодні, це найбільша спільнота, яка успішно блокує та протидіє російській агресії в Інтернеті.

 

Кожен українець – ВОЇН на своєму фронті. Наш фронт – інформаційний.

НАШІ ПРОЄКТИ

Бот «StopRussia | MRIYA»

Приймає інформацію про фейкові ресурси, котрі перевіряються нашими модераторами та відправляються на блокування в Телеграм-канал. Зібрано найбільшу кількість антиукрахнських ресурсів та профілів – більше 50 тис.

У розділі «Надіслати скаргу на ресурс» кожен може долучитися до блокування ресурсів окупанта. Вам буде надано випадкове посилання, а також текст скарги, які постійно змінюються. Не будьте байдужими – кожна скарга наближає нас до перемоги!

Наразі відбувається розіграш цінних подарунків, тривалістю 14 днів. Умова розіграшу – це активна робота по блокуванню російських ресурсів, чим більше блокувань – тим швидша перемога. Кількість учасників, які прийняли участь у розіграші – 174 тисячі.

Канал «StopRussia | MRIYA»

Спільнота небайдужих українців, котрі блокують та протидіють російській агресії в Інтернеті. Канал – це головна інструкція та засіб комунікації з підписниками щодо блокування, а також платформа, де щоденно та систематично надаються онлайн-завдання для підписників, актуальні новини та свіжа інформація, у тому числі навчальні матеріали по кібергігієні.

Бот «Народний месник»

В даний чат-бот надсилають інформацію про пересування ворожої техніки, російських військових та їх поплічників, виявлених мародерів або ж знайдені нерозірвані боєприпаси, котрі в пдальшому опрацьовуються модераторами боту та документуються як і органом Національної поліції України, так і передаються іншим правоохороним органам на відпрацювання.

Нещодавно, також було додано одну категорію про присутність камер зовнішнього відеоспостереження, де перебувають окупанти.

Сервіс «MRIYA Automatic»

Безкоштовний автоматизований сервіс для боротьби з російською пропагандою

Розробниками якого являються Banwar та Qlixer Social.

MRIYA Automatic працює в хмарі, не використовує ваш браузер, і не вимагає від вас включеного та активного браузера комп'ютера чи смартфону.

 

 

Гра «Котяцький драйв»

Протягом насичених місяців війни, ми розуміли, що людям потрібно відволікатися, як від завдань у кібер-світі, так і від новин, була розроблена благодійна гра “Котяцький драйв”, де котики-військові, бійці територіальної оборони та поліцейські звільняють рідну землю від рашистської навали.

Котяцький драйв – це драйвова гра-клікер. Приєднуйся до наших котиків ЗСУ, ТРО та кіберполіції, клікай, щоб відбити навалу орків, та перемагай у цій війні. Дану гру можливо завантажити Google Play та for PC.

Віртуальні бої проходять на відомих локаціях: Чорнобаївка, Гостомель та крейсері «москва». Також у грі ти маєш здолати лідерів орків, таких як «дон», вусатий тарган і міністр непотрібних справ росії.

Гра безкоштовна та не містить реклами.

А ще, можливо підтримати ЗСУ та придбати унікальні ігрові активи (NFT), кошти від продажу яких підуть на потреби армії.

 

 

MRIYA об’єднує під одним ім’ям всі напрямки нашої діяльності, особливо створених під час війни!

Для учасників учнівського самоврядування гімназії, було проведено заняття з елементами тренінгу: "Мистецтво створення команди".

Діти ознайомилися з поняттям "команда"; з цінностями командної роботи, алгоритмом колективної взаємодії для результативної роботи у групі.
Були проведені вправи на розвиток координації сумісних дій, згуртованості команди, вправи на встановлення з оточуючими взаєморозуміння; діти вчились "відчувати" іншу людину.
Page 1 of 32
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…
Офіційний сайт Розбишівської гімназії Сергіївської сільської ради Полтавської області