Офіційний сайт Розбишівської гімназії Сергіївської сільської ради Полтавської області

Розділи сайту

  • Prev

З КОРИСТЮ ДЛЯ ДИТИНИ

 

                 «Останній дзвінок», що продзвенів в навчальних закладах району сповістив про початок   для учнів  тривалих «літніх»  канікул. Настав час  відпочинку  : час «свободи», незайнятості, волі і загартування здоров»я  для дітей.

Для більшості сімей, батьків, розпочався досить напружений період турбот про  оздоровлення і зайнятість дітей. Це  добре, якщо у сім»ї  є можливість організувати оздоровлення  своїх дітей в таборах , під наглядом професійних працівників. Ті ж батьки, хто такої можливості не має, не повинні  залишати безконтрольним  проведення канікулярного часу власною дитиною, надіючись на її свідому і відповідальну поведінку.              

Дитина, що живе у соціумі, відчуває великий вплив оточення, яке не завжди носить позитивний характер. Хочу, щоб батьки почули моє   звернення і зрозуміли, що на період літа   зайнятість дітей корисними справами є найважливішою справою. Адже регламентувати відпочинок дітей в цей період, посилити контроль за їх діями і проведенням вільного  часу  саме батьківський обов»язок.

Я закликаю вас, шановні батьки, розпишіть посильні доручення  по дому і щоденну зайнятість ваших дітей; обговоріть і узгодьте в сім»ї  кількість і можливість використання дітьми «карманних грошей»; час і тривалість відвідування друзів і  розважальних заходів. Зверніть увагу на те, що ваша дитина незалежно від її віку ( 7- 12 - 15 - 17 років )  не повинна  безцільно  цілими днями тинятись по місту, лежати на дивані  дивлячись усі телепрограми підряд  або ж  безвідривно «сидіти» у комп»ютері. Вона повинна  мати щоденні зрозумілі і чітко окреслені  обов»язки контрольовані  батьками.

Знаходьте час для спілкування «по душам» зі своєю донькою чи сином, обговорення актуальних питань, які хвилюють ваших дітей, простого перебування разом. Знаходьте спільні заняття, роботу і виконуйте їх разом. Допоможіть своїй дитині  організувати вільний час, знайти  потрібне і цікаве заняття, яке принесло б їй користь.

Тільки від вас, шановні мами і татусі , залежить  здоров»я і життя  дитини.

 

 

Директор РЦППСР                                                                               Божко Л.Ф.

 

Травень 2013      
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…
Офіційний сайт Розбишівської гімназії Сергіївської сільської ради Полтавської області