Розділи сайту

  • Prev

16 травня 2019 року

Сьогодні до нашої школи завітали гості - учасники науково-практичного семінару "Бібліотеки та громада: динамічний розвиток і пошук нових форматів взаємодії"

А в нашому класі сьогодні сонячно і барвисто! Навколо – розмаїття візерунків та яскраві кольори української вишивки, теплі усмішки і гарний настрій! А ще - багато гостей!Генеральний директор Національної бібліотеки України для дітей, Президент Національної секції IBBY Міжнародної ради з дитячої та юнацької книги, Заслужений працівник культури України , кандидат культурології Алла Гордієнко разом з учасниками науково-практичного семінару завітала сьогодні до нас на урок української мови. Вишиванка об'єднує!

"Бабуся рушник вишивала мені" - одна із сторінок класного фотоальбому. Сьогодні другокласник Кравченко Арсеній з мамою Марічкою Вячеславівною досліджують сімейні вишивки.

Наші майбутні кутюр'є, модельєри, учні 3 класу, до свята вишиванки провели День високої моди. Презентували свої дизайнерські сорочки в стилі "етно".

Аксіома давнини- віра в те,що вишиванка творить гармонію)

Та й важко ж тримати голку кінчиками пальців, просувати тонесеньку ниточку в маленьке вушко ! Завдання ускладнюється тим, що треба проколювати голкою тканину, та ще й не будь-де, а у певному місці,весь час стежити, щоб нитка не вислизнула з голки. Але скільки ж радості викликає перший власноруч пришитий ґудзик

Super User

About:

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…