Розділи сайту

  • Prev

21 березня 2019 рік

У сучасній школі широко застосовуються різноманітні види арт-терапії. Діти нашого закладу з ініціативи вчителя початкових класів Мартиненко Марини Олександрівни займаються лялькарством. Захопилися цікавою ідеєю і інші педагоги : Кравченко Ольга Вікторівна, Левченко Ірина Василівна, Олешко Олена Олександрівна. У кожної, до речі, своє бачення ідеальної ляльки.
За збігом обставин саме сьогодні,у Міжнародний день лялькарства, було відкрито кімнату лялькотерапії, а , як на мене, то справжній музей ляльок. Усі роботи, зібрані тут, виконувалися учнями 1-6 класів разом з умілими наставниками.
А до облаштування інтер"єру приміщення долучилися педагоги, учні 7-9 класів, ще й батьки учнів нашої школи: Федір Кравченко та Володимир Олешко, за що їм особлива подяка.
Відтепер в розпорядженні школярів -затишна кімната, в якій вони можуть реалізувати СВОЄ БАЧЕННЯ СВІТУ через створення ляльок.

Super User

About:

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…