Офіційний сайт Розбишівської гімназії Сергіївської сільської ради Полтавської області

Розділи сайту

Посилання на проект:

Фейсбук: https://www.facebook.com/pg/HealthySchools.UA/about/?ref=page_internal

Сайт: http://healthy-schools.org.ua/

Статус:   Активно

41873080 284912128998554 7683240491571216384 o

Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів

 «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів» – унікальна трирічна соціальна програма, яка реалізується Центром «Розвиток КСВ» та Mondelēz International Foundation.

Програма має на меті сприяти розвитку здорового харчування, фізичних активностей та свідомого ставлення школярів до власного здоров’я.

Для цього протягом наступного навчального року буде залучено більше понад 500 шкіл по всій Україні.

В рамках Програми ми розробляємо рекомендації для закладів освіти щодо реалізації активностей та створюємо спільноту відповідальних закладів, що сприяють здоров’ю учнів. П’ять найактивніших шкіл у фіналі Програми отримають гранти на закупівлю обладнання для STEM*-лабораторій (*STEM: S-science, T-technology, E-engineering, M-mathematics). Серед завдань Програми:

  1. набуття та засвоєння учнями нових знань про здоровий спосіб життя;
  2. популяризація раціонального харчування та концепції “здорового дизайну” рекреацій та приміщень де перебувають і харчуються діти;
  3. впровадження нових форм організації тематичного дозвілля учнів;
  4. створення спільноти закладів загальної середньої освіти, що популяризують здоровий спосіб життя.

1

Окрім того, «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів» — це унікальний шанс для шкіл виграти від 25 до 130 тисяч гривень.

Для цього потрібно навчальні заклади розробили план здорових активностей, виконують його та кожні два тижні подають звіти та беруть участь в конкурсах в рамках Програми.

У Фіналі програми п’ять шкіл отримають свої призи, за результатами оцінки журі.

«Неймовірні ініціативи, надзвичайна енергія, унікальні вчителі, школярі і батьки, які заряджають, надихають і щодня доводять, що зміни починаються з нас самих. Результати пілотного проекту Healthy Schools справді вражають: 73 школи, 16 тис. дітей, вчителів, батьків, які долучилися, 5 шкіл, які одержали гранти, і 36 переможців, тому що кожна школа у фіналі – справжній переможець і драйвер таких потрібних і важливих для нашої країни змін», – поділилася своїми враженнями від проекту менеджер з комунікацій, Україна та Євразія Mondelēz International Юлія Малько.

«Якщо спочатку мотивацією для реєстрації шкіл у Програмі був грошовий приз, то у процесі реалізації активностей учасникам вже самим було цікаво знаходити креативні рішення: вони готували здорові сніданки для мам на День матері, насолоджувались фруктовими й овочевими тижнями, проводили фестивалі танців спільно з батьками, вчителі й учні ставали в планку на заняттях і саджали разом дерева. Можемо сміливо сказати, шо Програма «Healthy Schools» вже перетворилася у цілий рух, завдяки якому бути здоровим стало ще модніше», – коментує керівниця Центру «Розвиток КСВ Марина Саприкіна.

 

 
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…
Офіційний сайт Розбишівської гімназії Сергіївської сільської ради Полтавської області