Розділи сайту

  • Prev
Super User

Super User

Для учасників учнівського самоврядування гімназії, було проведено заняття з елементами тренінгу: "Мистецтво створення команди".

Діти ознайомилися з поняттям "команда"; з цінностями командної роботи, алгоритмом колективної взаємодії для результативної роботи у групі.
Були проведені вправи на розвиток координації сумісних дій, згуртованості команди, вправи на встановлення з оточуючими взаєморозуміння; діти вчились "відчувати" іншу людину.
Friday, 03 February 2023 09:19

День читання вголос

Для шестикласників година виразного і швидкого читання - корисна і звична справа. Діти обрали улюблені твори В.Нестайка, виразно читали вголос.

На інформаційній перерві переглянули добірку цікавинок " 22 дивовижні факти про книгу".
Friday, 03 February 2023 08:42

День читання вголос

Щорічно в лютому світ відзначає цікаве й доволі молоде свято – День читання вголос.

Учні 4 класу із задоволенням читали дитячі усмішки для своїх товаришів та здійснили віртуальну подорож найцікавішими сторінками літопису " Дивовижна історія Книги".
Friday, 03 February 2023 08:30

День конструктора Лего

Бібліотечна година "Цікавий книжковий світ" була проведена до Міжнародного дня конструктора " Лего".

Чи знали ви, що на кожного жителя планети припадає по 64 деталі цієї захоплюючої гри?
А ще діти всього світу проводять приблизно п'яти мільярдів годин, складаючи цеглинки «Лего», а з 40 мільярдів поставлених одна на одну деталей конструктора можна зібрати вежу, яка досягне Місяця.

Для гімназистів була проведена інформаційна перерва на тему: "Що таке мовленнєва культура?". Діти ознайомилися з основними ознаками культури мовлення, як важливо уникати суржику, жаргонізмів та лайливих висловів. Дізнались про шляхи підвищення особистої культури мовлення.

 
 
Page 1 of 32
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…