Розділи сайту

  • Prev

30 травня 2016 року

30 травня в Розбишівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів розпочав свою роботу пришкільний табір "Веселка". Цікавими іграми та конкурсами запам'ятався цей день. Перемогу з відривом в 1 бал здобув загін "Торнадо"

  

31 травня 2016 року

Пришкільний оздоровчий табір "Веселка" при Розбишівській ЗОШ продовжує продовжує працювати. 31 травня у таборі був день присвячений одній із найцікавіших професій - детектив. Усі учасники мали змогу спробувати себе у цій ролі. Навіть розслідували "справжній" злочин і спіймали злочинця,

  

1 червня 2016 року

1 червня вихованці пришкільного табору "Веселка" при Розбишівській ЗОШ відвідали святковий концерт у місті Гадячі. Взяли участь у конкурсі малюнків та естафеті.

   

2 червня 2016 року

2 червня у пришкільному таборі "Веселка" при Розбишівській ЗОШ був день Казкаря. Діти пройшли стежками країни казок, відвідали сільську бібліотеку. Взяли участь у казковій вікторині. У підсумку переміг загін "Смайлики". Вітаємо їх з перемогою.

  

3 червня 2016 року

3 червня в ДОТ «Веселка» був день рукотвора. Вихованці побували на майстер-класі з канзаши, а також в майстерні поробок.

 

Вкладаючи в дітей, будуємо майбутнє

Літо, літечко! Тепленько, сонячно, гарно! Та, ні... Не просто гарно, а чудово, казково! Така благодать на землі, коли приходить чарівне літо. Теплі промені яскравого сонечка зігрівають навколишній світ. Все цвіте, достигає. Колоситься збіжжя, наливаються солодкими соками сади і городи. І кожна ягідка додає радість і задоволення. Літо приносить красу, тепло і радість. Манить до себе річка і озеро, кличе синє море у лагідні хвилі. А в лісі яка краса! 
У таку чарівну пору у дітей починаються канікули, такі бажані і довгоочікувані. Сторонній людині здається, що життя школи в цей час припиняється,засинає вона до нового навчального року. Проте це не так. Педагоги,діти,люди,які просто переймаються шкільним життям ,впевнені в цьому. Адже і підсумки навчального року підвести треба, і відремонтувати шкільні приміщення ,і двір доглянути. А ще – зробити цікавим перебування дітей у пришкільному таборі. На все це потрібні кошти, часом немалі. Тож фінансова підтримка і допомога хороших людей не зайва.
Добре , що Розбишівська ЗОШ І-ІІІ ступенів знаходиться у селі, де живуть небайдужі люди,які завжди готові допомогти.
З премією сільського голови завітав до школи на свято Останнього дзвоника Коркішко О.І., спонсорську допомогу для ремонту приміщень надав депутат районної ради Верещака І.М. Ці люди – часті гості в школі, завжди підтримують починання педагогічного колективу , допомагають. 
Сільська рада, приміром, виділила субвенцію для ремонту школи, надала допомогу в упорядкуванні дров,адже біля них чимало роботи, а обслуговуючого персоналу в закладі зовсім небагато. За сприяння сільського голови добудовано укриття для твердого палива.
Не стоїть осторонь шкільних проблем і директор ТОВ «Вікторія-Агро» Близнюк Р.А. Шкільний автобус,наприклад,маленький, а дітей у пришкільному таборі «Веселка» 27,і всім їм хотілося побувати на святі, присвяченому Дню захисту дітей у райцентрі,тож допоміг Руслан Анатолійович,надавши маршрутку сільськогосподарського підприємства, яким керує. Завдяки наданому ним автотранспорту, зі шкільного подвір'я вивезено тонни відходів від спалювання дров та вугілля,зорано пришкільну ділянку.
Неодноразово допомогу в розпилюванні дров надавали школі і працівники сільськогосподарського підприємства, яким керує Смаль М.А.
Від імені педагогічного та учнівського колективу хочеться щиро подякувати цим людям. Знайте, ми цінуємо вашу допомогу! Адже ,загальновідомо,що кошти, вкладені в дітей, використані найбільш правильно, бо діти-то наше завтра, то майбутні дні нашої України.

 

   

6 червня 2016 року

6 червня – день правознавця. Загони «Торнадо» і «Смайлики» змагалися у грі «Чи знаєш ти свої права». Переміг загін «Торнадо». Вітаємо їх з перемогою.

   

7 червня 2016 року

7 червня у ДОТ «Веселка» відбувся день спорту і здоров’я. У цей день вирішено було піти у похід до соснового лісу. Діти з задоволенням грали у спортивні ігри. А ще готували печену картоплю та смажили сало на вогнищі.

   

8 червня 2016 року

8 червня в ДОТ «Веселка» був день художника.  Вихованці малювали малюнки на асфальті. А ще кожен спробував створити художній шедевр за допомогою техніки малювання квітковим соком. Всі  були задоволені своїми малюнками.

   

  

9 червня 2016 року

9 червня – день друзів. Вихованці взяли участь у конкурсі «Дружній шарж». А також розмальовували малюнки на тему дружби.

 

10 червня 2016 року

10 червня в ДОТ «Веселка» був день козацтва. Відбулися козацькі розваги між двома куренями. Діти співали, показували мініатюри, мірялися силою. А в підсумку перемогла дружба.

   

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…