Розділи сайту

  • Prev

Табір "ВЕСЕЛКА"

Літо квітами сміється, Пісню радості співає. Теплим дощиком проллється І веселкою заграє. Незважаючи на те, що навчання скінилося, стіни Розбишівської ЗОШ І-ІІІ ступенів наповнені сміхом та веселощами. Адже розпочав роботу заклад відочинку "Веселка". Під час екскурсії вихованці повторили правила безпечної поведінки на вулиці та на водоймах.

День другий - День детектива Після смачного сніданку вихованці пригадали правила дорожнього руху, а потім будували справжню вежу. Наприкінці дня їх чекала квест-пригода як у справжніх детективів, потрібно було відгадати всі загадки та ребуси, щоб віднайти заховані скарби.

День третій - День чомучок. Погодні умови внесли корективи в наш план, але ми весело провели час. Вчителем англійської мови Гнатюк О.В. було проведено заняття "A Magic Elephant", в ході якого повторили лексику з тем "Colours", "School Things", "Parts of Our Body", співали і просто веселилися. А після визначали переможців у спортивних змаганнях. Ними стали - Кравченко Арсеній, Кравченко Вікторія, Домашенко Аліна. А в інтелектуальних змаганнях абсолютним переможцем став Кравченко Арсеній.

Гра "Асоціації" може бути не лише усною. Сьогодні, щоб не нудьгувати в дощ, учениці 5-6 класів створювали настільну гру "Так історично склалася". Все, що для неї потрібно - політична карта світу та стікери з історичними термінами. Кожен учасник обирає стік та накладає його на континент, з яким його асоціює. Якщо це зовсім невірна асоціація, наприклад, "Шовковий шлях" - Південна Америка, вчитель пояснює, чому стік потрібно перекласти. Це швидкий спосіб запам'ятати чимало нової інформації та виправити в себе хибні уявлення.

7 червня - День печеної картоплі.

10 червня - День художника. Ось так створюються шедеври.

11 червня - День подорожі

Ашам, Янес,Яілю,Сатс, Анаід з товаришами сьогодні весело відпочили у країні Икичнутохімс. Діти навперебій брали участь у серії розваг "День навпаки" : "Хто я?", " Скринька подарунків", " Веселі фотографи", "Малюємо пісню". Розкриваємо секрет - у країні Сміхотунчики сьогодні побували з товаришами Маша, Сеня,Стас і Діана.

14 червня в закладі відпочинку відбулася гра "Травоїдні&Хижаки". І якщо в природі все зрозуміло, то в нас перемогла дружба

Super User

About:

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…